دوشنبه , ۲۶-۰۷-۱۴۰۰
میراث
خانه / نوشته ها / اخبار / مجموعه ای / برگزاری دوره ی نردبان صعود (انسان موفق توحیدی)

برگزاری دوره ی نردبان صعود (انسان موفق توحیدی)

دوره راهبردها و راهکارهای توحیدی انسان موفق در اهواز برگزار می‌شود .

دوره راهبردها و راهکارهای توحیدی انسان موفق با عنوان «نردبان صعود» باحضور محقق، مؤلف و مدرس سبک زندگی اسلامی در دانشگاه‌های کشور در اهواز برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اندیشکده سبک زندگی اسلامی، دوره راهبردها و راهکارهای توحیدی انسان موفق با عنوان «نردبان صعود» به مدت دو روز و باحضور محقق، مؤلف و مدرس سبک زندگی اسلامی در دانشگاه‌های کشور در اهواز برگزار می‌شود.

سرفصل‌های دوره «نردبان صعود» در پنج سرفصل تعریف شده که می‌توان به مدیریت داشته‌ها، مدیریت خواسته‌ها، مدیریت رنج‌ها، مدیریت عواطف و مدیریت دانسته‌ها اشاره کرد.

دوره راهبردها و راهکارهای توحیدی انسان موفق با عنوان «نردبان صعود» به مدت دو روز پنج‌شنبه و جمعه در تاریخ نهم و دهم اسفندماه برگزار می‌شود.

استاد دوره راهبردها و راهکارهای توحیدی انسان موفق با عنوان «نردبان صعود» حجت الاسلام حسین عباسی اصل، محقق، مؤلف و مدرس سبک زندگی اسلامی در دانشگاه‌های کشور است.

علاقه‌مندان و مخاطبین اندیشکده سبک زندگی اسلامی برای ثبت‌نام در این دوره کلمه «نردبان» را به سامانه ۳۰۰۰۷۲۰۰۷۲ ارسال کنند یا جهت اطلاع از برنامه‌ها با شماره ۰۹۳۸۷۸۲۲۲۹۴ تماس گیرند.

براساس برنامه‌ریزی و افق ۱۴۰۸ اندیشکده سبک زندگی اسلامی پیش از این نیز دوره «اصول سبک زندگی» برگزار شده بود و از دوره‌های آینده می‌توان به «خانواده موفق» اشاره کرد .

همچنین ببینید

نشست هم اندیشی با دکتر رحیمی رییس صداوسیما

به گزارش سایت میراث نشست هم‌اندیشی حجت‌الاسلام‌عباسی‌اصل مدیر اندیشکده سبک زندگی اسلامی خوزستان با #دکترمسلم‌رحیمی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *