سه شنبه , ۲۷-۰۷-۱۴۰۰
میراث
خانه / نوشته ها / زندگی فیروزه ای / معرفی دوره زندگی فیروزه ای / زندگی فیروزه ای (زندگی فانتزی)

زندگی فیروزه ای (زندگی فانتزی)

نام دوره : زندگی فانتزی

هدف : هدف این دوره تدریس شاخص های موفقیت توحیدی و راهبرد ها و راهکارهای دستیبای به جامعه موفق می باشد ولی از انجایی که مقوله های اجتماعی بر اساس بینش و گرایش انسان های آن جامعه رقم می خورد لذا باید در زمینه های آگاهی افراد را فراهم کرد تا مقوله های اجتماعی به درستی رقم بخورند.

تعداد جلسات : هشت جلسه دو ساعته

عناوین جلسات : موسیقی – مد و مدگرایی – اوقات فراغت – خرید و برندینگ – روابط انسانی– تغذیه و بهداشت – استفاده از تکنولوژی

مخاطب : عمومی

منابع کمک آموزشی : هشت تابلوی آموزشی – ده ها مستند غربی و ایرانی در موضوعات مختلف

زندگی فانتزی : موفقیت یکی از مهم ترین اهداف زندگی هر انسان و جامعه ای می باشد. تحریف پدیده ای شوم و منحرف کننده می باشد که در هر عصر و زمانی به شیوه ای ظهور و بروز پیدا می کند. امروزه تحریف به شیوه بسیار مدرن و علمی صورت می گیرد که تحریف موفقیت و راه های دستیابی آن یکی از عمیق ترین راهبردهای دشمن ابلیسی برای انحراف انسانی است. اگر شاخصه های موفقیت یک انسان ، غیر الهی و انسانی رقم بخورد قطعا انسان در دنیا به ذلت و در اخرت به ضلالت خواهد رسید. اما در مقابل اگر موفقیت بر اساس بایدها و نباید های صحیح توحیدی و مبتنی بر داشته ها و خواسته های صحیح انسانی رقم بخورد قطعا سیادت در دنیا و سعادت در آخرت نصیب انسان ها می کند. در این دوره سعی بر این است که شاخصه های لازم برای موفقیت یک جامعه م مخاطب ارائه شود تا او بر اساس آنها بتواند به زشد یافتگی اجتماعی و تمدنی توصیه شده اسلامی و مورد علاقه انسانی برسد. در این دوره ضمن بررسی الگوهای موفقیت غربی و دچار التقاط، الگویی اسلامی رشد یافتگی اجتماعی ترسیم و ارائه می گردد که در همین راستا به ۱۲ مقوله اجتماعی اعم از موسیقی و پوشش و … اشاره می گردد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *