دوشنبه , ۲۶-۰۷-۱۴۰۰
میراث
خانه / نوشته ها / اخبار / کشوری / مصاحبه سایت حلقه وصل با معاونت رسانه ای اندیشکده پیرامون نردبان صعود

مصاحبه سایت حلقه وصل با معاونت رسانه ای اندیشکده پیرامون نردبان صعود

به همت اندیشکده سبک زندگی اسلامی در اهواز؛

يكشنبه, ۵ اسفند, ۱۳۹۷ – ۱۰:۰۰
اندیشکده سبک زندگی اسلامی دراهواز دوره ی آموزشی «نردبان صعود» را جهت ارائه راهبردها و راهکارهای توحیدی انسان موفق طی دو روز برگزار می کند.
«نردبان صعود» به انسان موفق را با راهکارها و راهبردهای توحیدی بالا بروید

قنبری معاونت رسانه ای اندیشکده سبک زندگی اسلامی در اهواز به حلقه وصل گفت:  اندیشکده سبک زندگی اسلامی در راستای برگزاری دوره های مختلف آموزشی با محوریت ترویج سبک زندگی اسلامی تصمیم به برگزاری دوره ی «نردبان صعود» گرفته است.

وی بیان داشت: این دوره ی دو روزه با موضوع انسان موفق اواخر هفته ی جاری با حضور حجت الاسلام عباسی اصل برگزار می شود.

قنبری ادامه داد: موفقیت یکی از مهم ترین اهداف زندگیهر انسان و جامعه‌ای ست و تحریف پدیده‌ای شوم و منحرف کننده است که در هر عصر و زمانی به شیوه‌ای ظهور و بروز پیدا می‌کند.

این فعال فرهنگی تصریح کرد: امروزه تحریف به شیوه بسیار مدرن و علمیصورت می‌گیرد که تحریف موفقیت و راه‌های دستیابی آن یکی از عمیق‌ترین راهبردهای دشمن ابلیسی برای انحراف انسانی است.

معاونت رسانه اندیشکده سبک زندگی اسلامی در اهواز افزود: اگر شاخصه های موفقیت یک انسان، غیر الهی و انسانی رقم بخورد قطعا انسان در دنیا به ذلت و در آخرت به ضلالت خواهد رسید. اما در مقابل اگر موفقیت بر اساس بایدها و نبایدهای صحیح توحیدی و مبتنی بر داشته‌ها و خواسته‌های صحیح انسانی رقم بخورد قطعا سیادت در دنیا و سعادت در آخرت نصیب انسان‌ها می‌کند.

وی خاطر نشان کرد: در این دوره سعی بر این است که شاخصه‌های لازم برای موفقیت مانند یک نردبان به مخاطب ارائه شود تا او بر اساس آنها بتواند به صعود توصیه شده اسلامی و مورد علاقه انسانی برسد.

قنبری اضافه کرد: در این دوره ضمن بررسی الگوهای موفقیت غربی و دچار التقاط، الگویی اسلامی موفقیت‌توحیدی ترسیم و ارائه می‌گردد.

این فعال فرهنگی یادآور شد: این دوره نهم و دهم اسفند ماه برگزار و علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام کلمه «نردبان» را به سامانه ۳۰۰۰۷۲۰۰۷۲ ارسال کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *