سه شنبه , ۲۷-۰۷-۱۴۰۰
میراث
خانه / نوشته ها / اخبار / مجموعه ای / نشست هم اندیشی با دکتر رحیمی رییس صداوسیما

نشست هم اندیشی با دکتر رحیمی رییس صداوسیما

به گزارش سایت میراث نشست هم‌اندیشی حجت‌الاسلام‌عباسی‌اصل مدیر اندیشکده سبک زندگی اسلامی خوزستان با #دکترمسلم‌رحیمی مدیر کل صدا و سیمای استان با حضور تعدادی از شورای عمومی اندیشکده در روز پنج شنبه در صدا و سیمای استان برگزار شد.

در آغاز این نشست حجت‌الاسلام عباسی اصل به معرفی اندیشکده، تبیین اهداف و افق آن در سالهای آینده پرداخت و گفت : یکی از برنامه‌های اندیشکده در اسفند ماه امسال برگزاری دوره #انسان‌موفق‌توحیدی با نام #نردبان‌صعود است. این دوره قرار است راهبردها و راهکارهای انسان موفق توحیدی را به علاقمندان ارائه دهد. با توجه به اینکه موفقیت غالبا براساس سبک زندگی غربی در جامعه معرفی میشود، #ارائه‌الگوی‌اسلامی‌ازانسان‌موفق‌وتبیین‌سازوکار (راهبردها و راهکارها) و موانع تحقق آن اهمیت پیدا میکند.

دکتر رحیمی در این نشست پس از آشنایی با طرح جامع الگوی سبک زندگی با تصریح به اینکه مردم ما نسبت به این آموزه‌ها تشنه و علاقمند به فراگیری آنها هستند، گفت:خوشبختانه موارد سبک زندگی اسلامی با جزئیات مورد نیاز آن در این طرح تبیین شده است و امروز خانواده‌های ما با مسائلی در بخشهای مختلف سبک زندگی روبه رو شده‌اند که نیازمند شناخت بیشتر در این حوزه هستند.

وی آمادگی صدا و سیمای استان را برای همراهی با این دوره اعلام کرد و افزود : پیشنهاد میکنم اتاق فکری تشکیل شود تا از ظرفیت اندیشکده سبک زندگی در عرصه وسیع‌تری در استان استفاده شود. معمولا طرح‌ها و برنامه‌هایی که در جلسات ارائه میشود کلی هستند، اما طرح اندیشکده سبک زندگی در #ارائه‌الگو وارد جزئیات شده و #راهکارها را مشخص کرده است. #این‌حرکت‌علمی را پاس میداریم و از این که در خدمت شما هستیم خوشحالیم.

_______
💠 #اندیشکده‌سبک‌زندگی‌اسلامی
🔍www.mirras.ir
🔸 eitaa.com/mirras
🔹 sapp.ir/mirras

همچنین ببینید

برگزاری دوره ی نردبان صعود (انسان موفق توحیدی)

دوره راهبردها و راهکارهای توحیدی انسان موفق در اهواز برگزار می‌شود . دوره راهبردها و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *